wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Chorobikon

Chorobikon

AKCJA CHOROBIKON
Wielka Księga Chorobełów i Zmorobów
#chorobikonWzór stworka do pobrania, opis poniżej:

alt
 

Tworzenie dla Was stworków jest największą pasją i miłością, która zostanie ze mną do końca życia :) Równie ważne jest dla mnie stworzenie wspólnoty, która będzie siebie wspierać, byśmy mogli nasze doświadczenia połączyć w jeden twór.

Tak się zastanawiałam, jak dalej rozwinąć mój projekt, by był dla Was lepszy. Wpadłam na pewny pomysł i mam nadzieję, że się Wam spodoba i do niego dołączycie :)

 

Zapraszam Was do wspólnego działania – nie wiem, do ilu osób dojdzie ta akcja, ale mam nadzieję, że w tym wspólnym celu dotrzemy jak najdalej i pomożecie udostępniając post na fb i na instagramie. Twórzcie stworki razem ze mną!

 

Pobierzcie ten wzór stworka, który Wam tutaj udostępniam i spróbujcie przenieść na ten szablon swoje odczucia odnośnie Waszego zdrowia, czy zaburzenia czy choroby psychicznej, stanu emocjonalnego. Jeśli chorujecie fizycznie – również możecie wziąć udział – absolutnie nie zamierzam nikogo wykluczać – tym bardziej, że choroby ciała często powodują choroby duszy.

Jedyne czego tu potrzebujecie, to chwilę wolnego czasu i chęci – to jakim sposobem pokolorujecie stworka, nie jest istotne – możecie wrzucić szablon do programu graficznego, wydrukować i pokolorować farbami/kredkami/mazakami/pastelami/ kolaż – jak tylko macie ochotę – jak tylko czujecie. I kompletnie nie przejmujcie się brakiem talentu plastycznego, nie porównujcie się z innymi uczestnikami – wierzę, że dacie radę <3

 

Plan jest taki, by publikować Wasze rysunki i nadesłane stworki zebrać w galerii Waszych przedstawień. Prace również prace posłużą mi do stworzenia nowych, spójnych przedstawień zaburzeń i chorób psychicznych, by mogły powstać barwne prace do wielkiej księgi Chorobełów i Zmorobów :) Tym sposobem każdy będzie mógł mieć wkład w stworki i każdy z Was zobaczy cząstkę siebie :)

 

Prace można wstawiać w komentarzach pod tym postem, lub jeśli ktoś chce anonimowo, proszę nadsyłać na e-mail:


*Bardzo proszę, by zdjęcia prac lub ich skany były w dobrej jakości :)

chorobely.zmoroby@gmail.com


Tytuł: Chorobikon

Krótki opis tego, co przedstawia stworek
(może być sama nazwa zaburzenia/choroby jeśli nie macie ochoty się rozpisywać)

Proszę zawrzeć również informacje:

Zgadam się/nie zgadzam - na publikację mojej pracy wraz z jej opisem. *

Zgadam się/nie zgadzam - na podpisanie mojej pracy imieniem i nazwiskiem **

 

* ( jeśli nie wyrazisz zgody, to praca posłuży jedynie do mojego procesu twórczego, razem z innymi nadesłanymi)

**( pracę można nadesłać anonimowo, tylko proszę o napisanie o czym jest stworek, czy mogę publikować tę pracę, czy nie)

 

Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do udziału! <3

Powodzenia! :D


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu